Aden İnşaat Hakkında

Aden İnşaat Hakkında

60 yıllık ticari gelenekten aldığı enerji ile 2009 yılında yola çıkan Aden İnşaat, insanların yaşam kalitelerinin artmasına katkıda bulunmaya, mutluluk verici yaşam alanları oluşturmaya gönül vermiştir.

Genç bir şirket olmasına rağmen Aden İnşaat disiplinli ve titiz çalışma prensibi, vizyon sahibi olması, estetik ve kaliteye olan bağlılığı ile Karabük’te konut sektöründe adından söz ettirmeyi başarmıştır. Aden projelerinin özellikleri arasında; yatırımcısına kazanç sağlamak, yüksek yaşam kalitesi, estetik ve çevreye duyarlı mimari ön plandadır. 

Başarı ve deneyimin bir sonucu olarak Aden İnşaat konut ve taahhüt alanında tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Sektörde ki yenilikleri takip ederek bugün gerçekleştirmekte olduğumuz bir çok proje ile yeni teknolojileri sizlerle buluşturmaktayız.

Aden İnşaat,sürdürülebilir bir gelecek için çalışmaya devam edecektir. En üst seviyede güvenlik, kalite ve çevre standartları performansı ile iddialı projelere imza atmaya devam edecektir.

Ülkesine ve toprağından geldiği Karabük’e değer katmayı kendine görev bilen Aden İnşaat sektöründe sağlam ve istikrarlı adımlarla ilerleyişine devam etmektedir.